KREU

Sherbime SEO, Marketingu Digjital


Sherbime SEO dhe Marketingu Digjital

SEO ne Kosove dhe Shqiperi: Ne do te ju optimizojme website-in tuaj qe te rangoheni sa me larte ne Google, Bing, Yahoo,etj...

Meso me shume dhe fillo sot.

REKLAMO KETU

Kontakti: 383 44 435 830

RRETH SEO SHERBIMET

Perparesite tona kryesore

Web Responsive

Gjate punes tone ne i japim rendesi responsivitetit te websajtave, pasi qe ata jane website modern dhe te pershtateshem.

SEO ne Website

Ne frymojme me SEO, me ne do te rritni numrin e vizitoreve ne faen e biznesit tuaj dhe keshtu edhe numrin e klienteve tuaj.

Backlinks-at

Si pjese e SEO backlink-set jane me rendesi te jashtezakoneshme per te rritur trafikun dhe numrin e klieneteve tuaj.

Mbeshtetja

Mbeshtetja eshte nje nga virtytet tona kryesore, ne jemi ndihmues per ju edhe pasi qe te perfundojme punen me ju.

Kerkoni domainin qe deshironi ketu!

mundesuar nga Namecheap

Ne dijme SEO dhe Marketing.

Agjensioni yne eshte super profesional per SEO
dhe per marketing online apo digjital ne internet.

Merr sherbimet e SEO per optimizimin e faqeve
per motoret e kerkimit, rrit trafikun e faqes.

  Lexoni Blogun tone.

SEO edhe ne website te telefonave mobil.
14+
Partnere
55+
Projekte te kryera
89+
Kliente te kenaqur
150+
Takime

SEO Blogu dhe Lajmet

Lexoni te rejat me te fundit ne lidhje me SEO

Me Paguaj Nje KafeMe Paguaj Nje Kafe


Abonohu ne faqen tone

Qe te merrni njoftimet dhe lajmet e fundit te SEO-se me email:

×

Aftesite tona.

SEO eshte baza me te cilen merremi ne, SEO qendron per search engine optimization
qe do te thote optimizimi per moteret e kerkimit.

Ne gjithashtu edhe krijojme website bashkokohore responsive
te pershtateshme per biznesin tuaj.

SEO

95%

Web Dizajn

85%

Marketingu Digjital

75%

CMIMORJA

Zgjidheni planin me cmimin qe ju pershtatet juve me shume.

 • Bazike
 • SEO Auditi & Raporti
 • Optimizimi i 2 Titujve dhe Pershkrimeve
 • 2 Faqe te Optimizuara
 • Hulumtimi i 2 Fjaleve Kyce
 • 200 €
  per muaj
 • Profesional
 • SEO Udhezuesi & Raporti
 • Optimizimi i 10 Titujve dhe Pershkrimeve
 • 10 Faqe te Optimizuara
 • Hulumtimi i 10 Fjaleve Kyce
 • 500 €
  per muaj
 • Premium
 • SEO Udhezuesi & Raporti
 • Optimizimi i 20 Titujve dhe Pershkrimeve
 • 20 Faqe te Optimizuara
 • Hulumtimi i 20 Fjaleve Kyce
 • 1000 €
  per muaj

KONTAKTI

Le te kontaktojme. Dergona mesazhin tuaj:

Gjilan, Kosovo, XK

Telefoni: +383 44 435 830

Emaili: burimbekteshi@seobasics.info


Emri *
Emaili *
Mesazhi juaj *

Abonohu me Email

Abonohu qe te marresh artikujt e fundit ne inbox-in tuaj !